Tanulási központok

Tanulási központjaink az ország egész területén megtalálhatók. Keressen fel minket az alábbi címek egyikén!

Balassagyarmat Tanulási Központ

2660 Balassagyarmat, Rákóczi Fejedelem út 18.

Tanulási tanácsadó: Erdélyi Viktória erdelyi.viktoria@nyitok.hu +36 30/799-2291

Tanulási tanácsadó asszisztens: Halmosi Áron halmosi.aron@nyitok.hu +36 30/799-2291

Balassagyarmat Tanulási Központ

Balatonfüred Tanulási Központ

8230, Balatonfüred, Kossuth Lajos utca 3.

Tanulási tanácsadó: Tóth Andrienn   sebestyen.adrienn@nyitok.hu +36 30/799-3309

Tanulási tanácsadó asszisztens: Borzas-Kuti Marianna kuti.marianna@nyitok.hu +36 30/799-3309

Békés Tanulási Központ

5630 Békés, Jantyik Mátyás utca 23-25.

Tanulási tanácsadó: Gyarakiné Szabó Veronika gyarakine.veronika@nyitok.hu +36 30/799-2297

Tanulási tanácsadó asszisztens: Csökmei-Szurovecz Nóra szurovecz.nora@nyitok.hu +36 30/799-2297

Békés Tanulási Központ

Debrecen NYITOK eMűhely

4025 Debrecen, Simonffy utca 2/B

Tanulási tanácsadó: Nagy-Belvárdi Ágnes belvardi.agnes@nyitok.hu +36 20/228-6738

Tanulási tanácsadó: Dr. Katonáné Szolodun Marina  katona.marina@nyitok.hu +36 20/228-7263

Debreceni NYITOK eMűhely

Debrecen Tanulási Központ

4024 Debrecen Batthyány utca 3-5. fszt/4.

Tanulási tanácsadó: Galambos Petra galambos.petra@nyitok.hu +36 30/799-3347

Debrecen-Józsa Tanulási Központ

4225 Debrecen, Szentgyörgyfalvi út 9.

Tanulási tanácsadó: Szarka Margit szarka.margit@nyitok.hu +36 30/799-2282

Tanulási tanácsadó asszisztens: Nagy Mária nagy.maria@nyitok.hu +36 30/799-2282

Debrecen-Józsa Tanulási Központ

Dél-alföldi Mobil Regionális Központ

6000 Kecskemét, Árpád körút. 4

Mobil régiós koordinátor: Balla Attila balla.attila@nyitok.hu +36 20/228-7047

Mobil régiós koordinátor asszisztens: Poór Tünde poor.tunde@nyitok.hu +36 20/228-7092

Dél-dunántúli Mobil Regionális Központ

7623 Pécs, Rákóczi út 24-26.

Mobil régiós koordinátor: Molnár Tamás molnar.tamas.deldunantul@nyitok.hu  +36 20/229 0432

Mobil régiós koordinátor asszisztens: Jakab Kata jakab.kata@nyitok.hu +36 20/228-6859

Derecske Tanulási Központ

4130 Derecske, Dr. Mustó Sándor utca 19.

Tanulási tanácsadó: Pikó Marcell László piko.marcell@nyitok.hu +36 30/799-2286

Tanulási tanácsadó asszisztens: Haszna Sándorné haszna.sandorne@nyitok.hu +36 30/799-2286

Derecske Tanulási Központ

Eger Tanulási Központ

3300 Eger, Mecset utca 6.

Tanulási tanácsadó: Medve Mária medve.maria@nyitok.hu +36 30/799-3318

Tanulási tanácsadó asszisztens: Csomós Gréta csomos.greta@nyitok.hu +36 30/799-3318

Eger Tanulási Központ

Észak-alföldi Mobil Regionális Központ

4025 Debrecen, Nyugati utca 26.

Mobil régiós koordinátor: Gulyás Sándor gulyas.sandor@nyitok.hu +3620/229-0787

Mobil régiós koordinátor asszisztens: Diószegi Nóra dioszegi.nora@nyitok.hu +36 20/228-7295

Észak-magyarországi Mobil Regonális Központ

3170 Szécsény, Rákóczi út 92.

Mobil régiós koordinátor: Hasznosi Márk hasznosi.mark@nyitok.hu +36 20/228-9514

Mobil régiós koordinátor asszisztens: Terek Emőke terek.emoke@nyitok.hu +36 20/229-0558

Esztergom Tanulási Központ

2500 Esztergom, Szent István tér 10.

Tanulási tanácsadó: Thier Viktória  thier.viktoria@nyitok.hu +36 30/799-3305

Tanulási tanácsadó asszisztens: Brigán József Benjámin brigan.jozsef@nyitok.hu +36 30/799-3305

Esztergom Tanulási Központ

Győr Tanulási Központ

9022 Győr, Czuczor Gergely utca 30.

Tanulási tanácsadó: Prókai Eszter prokai.eszter@nyitok.hu +36 30/799-3323

Tanulási tanácsadó asszisztens: Majorné Lőrinc Lilla lorinc.lilla@nyitok.hu +36 30/799-3323

Győr Tanulási Központ

Gyula Tanulási Központ

5700 Gyula, Béke sugárút 35.

Tanulási tanácsadó: Rozek Anikó rozek.aniko@nyitok.hu +36 30/799-3301

Tanulási tanácsadó asszisztens: Reményi Boglárka remenyi.boglarka@nyitok.hu +36 30/799-3301

Gyula Tanulási Központ

Hajdúböszörmény Tanulási Központ

4220 Hajdúböszörmény, Lévai Márton utca 24. 

Tanulási tanácsadó: Nagy Nikolett nagy.nikolett@nyitok.hu +36 30/799-4401

Tanulási tanácsadó asszisztens: Bereczki Fanni Petra bereczki.fanni@nyitok.hu +36 30/799-4401

Hajdúböszörmény Tanulási Központ

Hajdúnánás Tanulási Központ

4080 Hajdúnánás, Köztársaság tér 6.

Tanulási tanácsadó: Szabó Endre szabo.endre@nyitok.hu +36 30/799-3307

Tanulási tanácsadó asszisztens: Kéki Katalin Éva keki.eva@nyitok.hu +36 30/799-3307

Hajdúnánás Tanulási Központ

Hódmezővásárhely Tanulási Központ

6800 Hódmezővásárhely, Bajcsy-Zsilinszky utca 70. 1. emelet R102, R103, R104 

Tanulási tanácsadó: Kádár Gergely Péter kadar.gergely@nyitok.hu +36 30/799-3327

Tanulási tanácsadó asszisztens: Téglás Barbara teglas.barbara@nyitok.hu +36 30/799-3327

Hódmezővásárhely Tanulási Központ

Kapuvár Tanulási Központ

9330 Kapuvár, Győri út 2.

Tanulási tanácsadó: Véghelyi József Ferencné veghelyine.rozsi@nyitok.hu +36 30/799-3331

Tanulási tanácsadó asszisztens: Axnixné Turi Henrietta turi.henrietta@nyitok.hu +36 30/799-3331

Kapuvár Tanulási Központ

Karcag Tanulási Központ

5300 Karcag, Kossuth tér 14.

Tanulási tanácsadó: Soós Kitti soos.kitti@nyitok.hu +36 30/799-3334

Tanulási tanácsadó asszisztens: Nagy Sándor Ivó nagy.ivo@nyitok.hu +36 30/799-3334

Karcag Tanulási Központ

Kecskemét eMűhely

6000 Kecskemét, Kossuth tér 6-7.

Tanulási tanácsadó: Szabó Alpár szabo.alpar@nyitok.hu +36 30/228-6735

Tanulási tanácsadó: Valkai Csaba  valkai.csaba@nyitok.hu +36 30/445-6787

Kecskemét Tanulási Központ

6000 Kecskemét, Árpád körút 4. fsz 5.

Tanulási tanácsadó: Kuthy Ádám kuthy.adam@nyitok.hu +36 30/799-3338

Tanulási tanácsadó asszisztens: Kőrös Richárd koros.richard@nyitok.hu +36 30/799-3338

Kecskemét Tanulási Központ

Kék Tanulási Központ

4515 Kék, Kölcsey utca 21.

Tanulási tanácsadó: Huszár Béláné huszarne.ica@nyitok.hu +36 30/799-3326

Tanulási tanácsadó asszisztens: Bagoly Albert bagoly.albert@nyitok.hu +36 30/799-3326

Kék Tanulási Központ

Keszthely Tanulási Központ

8360 Keszthely, Rákóczi utca 20.

Tanulási tanácsadó: Gyergyai Krisztina gyergyai.krisztina@nyitok.hu +36 30/799-3384

Tanulási tanácsadó asszisztens: Bernhardt Zsuzsanna bernhardt.zsuzsanna@nyitok.hu +36 30/799-3384

Keszthely Tanulási Központ

Kisújszállás Tanulási Központ

5310 Kisújszállás, Vásár utca 16.

Tanulási tanácsadó: Juhász Judit juhasz.judit@nyitok.hu +36 30/799-3342

Tanulási tanácsadó asszisztens: Márta Katalin marta.katalin@nyitok.hu +36 30/799-3342

Kisújszállás Tanulási Központ

Kőszeg Tanulási Központ

9730 Kőszeg, Rajnis utca 9.

Tanulási tanácsadó: Simon Eszter simon.eszter@nyitok.hu +36 30/799-3345

Kőszeg Tanulási Központ

Mátraderecske Tanulási Központ

3246 Mátraderecske, Mátyás király utca 19/A

Tanulási tanácsadó: Tarjányi Eszter tarjanyi.eszter@nyitok.hu +36 30/799-3313

Tanulási tanácsadó asszisztens: Tóth Vivien toth.vivien@nyitok.hu +36 30/799-3313

Mátraderecske Tanulási Központ

Miskolc Tanulási Központ

3525 Miskolc, Szentpáli utca 1. 3. emelet 307-308. terem

Tanulási tanácsadó: Varga Tamás Tivadar varga.tamas@nyitok.hu +36 30/799-4403

Tanulási tanácsadó asszisztens: Borsody Gábor borsody.gabor@nyitok.hu +36 30/799-4403

Mohács Tanulási Központ

7700 Mohács, Szabadság utca 4-6.

Tanulási tanácsadó: Bősz Gábor bosz.gabor@nyitok.hu +36 30/799-3316

Tanulási tanácsadó asszisztens: Greiner Dóra greiner.dora@nyitok.hu +36 30/799-3316

Mohács Tanulási Központ

Mórahalom Tanulási Központ

6782, Mórahalom, Röszkei út 1.

Tanulási tanácsadó asszisztens: Szabados Henrietta szabados.henrietta@nyitok.hu +36 30/799-3349

Tanulási tanácsadó asszisztens: Csányi Cintia csanyi.cintia@nyitok.hu +36 30/799-3349

Mórahalom Tanulási Központ

Mosonmagyaróvár Tanulási Központ

9200 Mosonmagyaróvár, Szent István király út 122.

Tanulási tanácsadó: Lurvigné Gyurasits Éva gyurasits.eva@nyitok.hu +36 30/799-3351

Tanulási tanácsadó asszisztens: Baranyai Diána baranyai.diana@nyitok.hu +36 30/799-3351

Mosonmagyaróvár Tanulási Központ

Nagykálló Tanulási Központ

4320 Nagykálló, Kállai Kettős tér 1.

Tanulási tanácsadó: Zihné Horváth Éva zihne.eva@nyitok.hu +36 30/799-3353

Tanulási tanácsadó asszisztens: Marssó Balázs marsso.balazs@nyitok.hu +36 30/799-3353

Nagykálló Tanulási Központ

Nagykanizsa Tanulási Központ

8800 Nagykanizsa, Zrínyi Miklós utca 15. II/13.

Tanulási tanácsadó: Bogdán Judit bogdan.judit@nyitok.hu +36 30/799-3315

Tanulási tanácsadó asszisztens: Dominkó Nóra dominko.nora@nyitok.hu +36 30/799-3315 

Nagykanizsa Tanulási Központ

Nyíradony Tanulási Központ

4254 Nyíradony, Árpád utca 2.

Tanulási tanácsadó: Papp György papp.gyorgy@nyitok.hu +36 30/799-3329

Nyíradony Tanulási Központ

Nyíregyháza Tanulási Központ

4400 Nyíregyháza, Damjanich utca 4-6.

Tanulási tanácsadó: Fenyvesi Judit fenyvesi.judit@nyitok.hu +36 30/799-3336

Tanulási tanácsadó asszisztens: Horváthné Balogh Emese  balogh.emese@nyitok.hu +36 30/799-3336

Nyíregyháza Tanulási Központ

Nyugat-dunántúli Mobil Regionális Központ

9022 Győr, Czuczor Gergely utca 30.

Mobil régiós koordinátor: Szilasi Gábor szilasi.gabor@nyitok.hu +36 20/228-6930

Mobil régiós koordinátor asszisztens: Baricsa Anikó baricsa.aniko@nyitok.hu +36 20/228-6971

Orosháza Tanulási Központ

5900 Orosháza, Kossuth Lajos utca 3.

Tanulási tanácsadó: Juhász József juhasz.jozsef@nyitok.hu +36 30/799-3397

Tanulási tanácsadó asszisztens: Hegedűs Gabriella hegedus.gabriella@nyitok.hu +36 30/799-3397

Orosháza Tanulási Központ

Őriszentpéter Tanulási Központ

9941 Őriszentpéter, Városszer 116.

Tanulási tanácsadó: Balek Bernadett  balek.bernadett@nyitok.hu +36 30/799-3356

Tanulási tanácsadó asszisztens: Boncz Mónika boncz.mónika@nyitok.hu +36 30/799-3356

Őriszentpéter Tanulási Központ

Paks Tanulási Központ

7030 Paks, Ipari Park, Hrsz 8802/7

Tanulási tanácsadó: Pálfi Katalin palfi.katalin@nyitok.hu +36 30/799-3393

Tanulási tanácsadó asszisztens: Koloh Éva koloh.eva@nyitok.hu +36 30/799-3393

Pápa Tanulási Központ

8500 Pápa, Fő utca 14.

Tanulási tanácsadó: Németh Gabriella nemeth.gabriella@nyitok.hu +36 30/799-3358

Tanulási tanácsadó asszisztens: Laczó Nóra laczo.nora@nyitok.hu +36 30/799-3358

Pápa Tanulási Központ

Pécs Tanulási Központ

7623 Pécs, Rákóczi út 24-26. fszt. Iroda

Tanulási tanácsadó: Gáspár Csilla gaspar.csilla@nyitok.hu +36 30/799-3304

Tanulási tanácsadó asszisztens: Óvári Polett ovari.polett@nyitok.hu +36 30/799-3304

Pécs Tanulási Központ

Rozsály Tanulási Központ

4971 Rozsály, Kossuth utca 35.

Tanulási tanácsadó: Sztojka Gábor sztojka.gabor@nyitok.hu +36 30/799-3362

Tanulási tanácsadó asszisztens: Tóth Ágnes toth.agnes@nyitok.hu +36 30/799-3362

Rozsály Tanulási Központ

Salgótarján Tanulási Központ

3100 Salgótarján, Mártírok út 1.

Tanulási tanácsadó: Csóri Réka csori.reka@nyitok.hu +36 30/254-4817

Tanulási tanácsadó asszisztens: Kocsis Ágnes kocsis.agnes@nyitok.hu +36 30/254-4817

Salgótarján Tanulási Központ

Sárbogárd Tanulási Központ

7000 Sárbogárd, Hősök tere 3.

Tanulási tanácsadó: Huszár Sándorné huszarne.melinda@nyitok.hu +36 30/799-3367

Sárbogárd Tanulási Központ

Sármellék Tanulási Központ

8391 Sármellék, Dózsa György utca 344.

Tanulási tanácsadó: Belovári-Hermán Nikoletta herman.nikoletta@nyitok.hu +36 30/799-3369

Tanulási tanácsadó asszisztens: Mészáros Dóra meszaros.dora@nyitok.hu +36 30/799-3369

Sármellék Tanulási Központ

Sátoraljaújhely Tanulási Központ

3980 Sátoraljaújhely, Széchényi tér 4.

Tanulási tanácsadó: Fodor Szabina fodor.szabina@nyitok.hu +36 30/799-3371

Tanulási tanácsadó asszisztens: Koronky Csenge koronky.csenge@nyitok.hu  +36 30/799-3371

Siklós Tanulási Központ

7800 Siklós, Kossuth tér 15.

Tanulási tanácsadó: Csécsei Szilveszter csecsei.szilveszter@nyitok.hu +36 30/799-3373

Tanulási tanácsadó asszisztens: Hofferné Király Erzsébet kiraly.erzsebet@nyitok.hu +36 30/799-3373

Siklós Tanulási Központ

Szarvas Tanulási Központ

5540 Szarvas, Tessedik utca 24.

Tanulási tanácsadó: Liszkai Ágnes liszkai.agnes@nyitok.hu +36 30/799-3375

Tanulási tanácsadó asszisztens: Rétes Klaudia retes.klaudia@nyitok.hu +36 30/799-3375 

Szarvas Tanulási Központ

Szécsény Tanulási Központ

3170 Szécsény, Rákóczi út 92.

Tanulási tanácsadó: Virág Péter virag.peter@nyitok.hu  +36 30/799-3378

Tanulási tanácsadó asszisztens: Tornyosné Havasi Zsuzsanna havasi.zsuzsanna@nyitok.hu +36 30/799-3378

Szécsény Tanulási Központ

Székesfehérvár Tanulási Központ

8000 Székesfehérvár, Várkörút 42. fsz/2

Tanulási tanácsadó: Baloghné Paulik Anna  paulik.anna@nyitok.hu  +36 30/799- 2293

Szekszárd Tanulási Központ

7100 Szekszárd, Béla Király tér 6.

Tanulási tanácsadó: Hamvasiné Vizi Erika vizi.erika@nyitok.hu +36 30/799-3382

Tanulási tanácsadó asszisztens: Dér Gabriella der.gabriella@nyitok.hu +36 30/799-3382

Szekszárd Tanulási Központ

Szolnok Tanulási Központ

5000 Szolnok, József Attila út 83/B

Tanulási tanácsadó: Kovács Kinga kovacs.kinga@nyitok.hu +36 30/799-3386

Tanulási tanácsadó asszisztens: Lázár Edit lazar.edit@nyitok.hu +36 30/799-3386

Szolnok Tanulási Központ

Tamási Tanulási Központ

7090 Tamási, Szabadság utca 50.

Tanulási tanácsadó: Juhász Anita juhasz.anita@nyitok.hu +36 30/799-3389

Tanulási tanácsadó: Soós Alexandra soos.alexandra@nyitok.hu +36 30/799-3389

Tamási Tanulási Központ

Tata Tanulási Központ

2890 Tata, Tópart Sétány 2.

Tanulási tanácsadó: Lovász Erika lovasz.erika@nyitok.hu +36 30/799-3391

Tanulási tanácsadó asszisztens: Kelemen Krisztina kelemen.krisztina@nyitok.hu +36 30/799-3391

Tata Tanulási Központ

 

Vasvár Tanulási Központ

9800 Vasvár, Járdányi utca 6.

Tanulási tanácsadó: Gerencsér Erzsébet gerencser.erzsebet@nyitok.hu +36 30/799-3395

Tanulási tanácsadó asszisztens: Kántor Kinga kantor.kinga@nyitok.hu +36 30/799-3395

Vasvár Tanulási Központ

Veszprém Tanulási Központ

8200 Veszprém, Virág Benedek utca 4. 1. emelet

Tanulási tanácsadó: Varga Zsanett varga.zsanett@nyitok.hu +36 30/799-2295

Tanulási tanácsadó asszisztens: Németh Istvánné nemeth.istvanne@nyitok.hu +36 30/799-2295

Zalaegerszeg Tanulási Központ

8900 Zalaegerszeg, Závodszky utca 1. sz. 1/8. 1/9. (Göcseji út és a Závodszky utca sarka-oldalsó bejárat)

Tanulási tanácsadó: Varga Katalin varga.katalin@nyitok.hu +36 30/799-2289

Tanulási tanácsadó asszisztens: Jagadics Katalin jagadics.katalin@nyitok.hu +36 30/799-2289